Informacje z osiedla

Aktualności

Z dziennika budowy – maj 2024r.

Zapraszamy do zapoznania się aktualnym stanem budowy. Zbliżamy się do końca stawiania konstrukcji. Montowane są okna, wewnątrz trwa tynkowanie mieszkań, prace instalacyjne.

Czytaj więcej

Z dziennika budowy- kwiecień 2024r.

Budynek przy Okopowej 7 wygląda imponująco . Jeszcze trzy kondygnacje i będziemy mogli zobaczyć finalną bryłę. W środku ogrom prac, ale nasi fachowcy nie próżnują. Jeszcze jest szansa, żeby zakupić swoje wymarzone „M”

Czytaj więcej

Z dziennika budowy – marzec 2024 r.

Na Okopowej 7 czuć już nadchodzącą wiosnę. Na szczęście zima była łagodna i mogliśmy nadgonić prace konstrukcyjne. 6 piętro na ukończeniu, wstawiane są okna, w środku intensywnie pracują instalatorzy i tynkarze. i tynkarzy.

Czytaj więcej

Z dziennika budowy – styczeń 2024r.

Witamy serdecznie już w 2024r. Przedstawiamy bieżące postępy prac ( zdjęcia z 3.01.2024r ) przy Okopowej 7. Czwarte piętro na ukończeniu, nie zwalniamy tempa . W środku budynku trwa murowanie ścian działowych.

Czytaj więcej

Z dziennika budowy – grudzień 2023r.

Zrobiło się zimowo ! Zapraszamy do zapoznania się z najświeższymi ujęciami z budowy.

Czytaj więcej

Z dziennika budowy – listopad 2023 r.

Jesienna aura jest obecnie bardzo łaskawa, mimo przelotnych opadów deszczu nie ma opcji na jakiekolwiek opóźnienia, czy przestoje na budowie. Zaczynamy konstrukcję trzeciego piętra od strony klatki A, murarze szykują się do stawiana ścian działowych na pierwszym piętrze budynku przy Okopowej 7. Zapraszamy do obejrzenia aktualnej fotorelacji z placu budowy

Czytaj więcej

Z dziennika budowy- październik 2023 r.

Najświeższa fotorelacja obrazująca postępy prac na budowie – I piętro na ukończeniu,  pomimo jesiennej aury nie zwalniamy tempa

Czytaj więcej

Z dziennika budowy – wrzesień 2023r.

Wraz z końcem wakacji przyśpieszamy tempo. Wznoszone są ściany drugiej kondygnacji nadziemnej , już niebawem nabywcy lokali z pierwszego piętra będą mogli stąpać po podłodze swoich przyszłych mieszkań 🙂 Kończymy konstrukcje garaży w klatce B, murowane są ściany lokalu użytkowego. Pogoda sprzyja, sprzedaż wciąż trwa. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą w zakładce ” […]

Czytaj więcej

Z dziennika budowy – sierpień 2023 r .

Stan zero prawie na ukończeniu ! Mimo , że nie widać jeszcze tego z ulicy, budowa przy Okopowej 7 posuwa się w zawrotnym tempie. Od strony zachodniej stawiane są już żelbetowe ściany parteru, niebawem będzie widać zarys pierwszej kondygnacji naziemnej.

Czytaj więcej